13joanniekeepers

Overview

  • Founded Date 6 April 1989
  • Sectors Protective Services
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 75

Company Description

Jaka jest różnica między No-Limit hold’em a Limit hold’em? Zamiast tego możesz umieścić trochę więcej w garnku na początku gry, aby uzyskać niewielką podwyżkę. No-limit ma tendencję do bycia bardziej ekscytującym i mniej prawdopodobne, aby mieć ogromny bluf. Im większy podwyżka, tym bardziej prawdopodobne jest, że możesz rzeczywiście złapać kogoś. Ponieważ przy ogromnym podwyższeniu możesz zadzwonić bardzo wcześnie i wymusić all-in na flopie.

Jak wspomnieliśmy powyżej, bez limitu oznacza, że nie musisz kupować i wkładać pieniędzy w ogóle. Ale w tym samym czasie, jeśli zadzwonią z bardzo wysokimi kartami, może to sprawić, że będą bardziej skłonni do gry pasywnie i pozostawią Ci duże szanse na zbudowanie dużego potu. To różni się od ograniczenia, ponieważ tutaj nie możesz podnieść bez płacenia za ślepą kropkę lub wejścia do gry, więc istnieje limit twojej mocy podnoszącej.

Inną różnicą jest to, że w no-limit można postawić na dowolne karty, które poprawią twoją rękę i w limit można postawić tylko karty, które poprawią twoją rękę. Ale to nie znaczy, że nigdy nie możesz złapać kogoś w granicy. Jedną rzeczą, którą musisz sobie uświadomić, jest to, że możesz uzyskać dostęp tylko do darmowej gry online, więc nigdy nie będziesz wiedział na pewno, czy jest to bezpieczne, dopóki nie zagrasz za prawdziwe pieniądze.

Darmowe gry online pozwalają przetestować gry na tabelach 8, 9 i 10, więc twoje szanse na przegraną dużo są wyższe. Nie mówię, że musisz grać w turnieju, w którym nie będziesz mógł grać za prawdziwe pieniądze, ale najlepiej trzymać się słabszych gier. Moim głównym sposobem na to jest korzystanie z darmowej gry. Uwielbiam grać w pokera online w moim ulubionym pokoju pokerowym online i lubię to robić na wiele różnych sposobów.

Free Play to świetny sposób na sprawdzenie siły pokera online, a jeśli znajdziesz taki, który jest silny, zawsze możesz grać za prawdziwe pieniądze. Trzymaj się tych gier, dopóki nie będziesz w nich lepiej grał i dopóki nie pokonasz niektórych zawodników, ale nie wchodź na turnieje, których nie możesz sobie pozwolić na przegraną. Upewnij się, że masz wygraną. Oznacza to, że masz dobrą rękę, która jest lepsza od wszystkich innych.

Nie stawiaj na coś, czego nie masz. Użyj podstawowych danych prawdopodobieństwa i statystyk, aby określić prawdopodobieństwo wygrania zakładu Jeśli przegrasz zakład, jesteś poza grą. Jeśli nie masz dobrych szans na wygraną, grasz z pieniędzmi na rzeczy, https://po.poker-files.com których nie chcesz stracić. Nie ryzykuj pieniędzmi. Następnie każdy gracz otrzymuje dodatkowe karty, które stają się twarzą w twarz w drugiej fazie. Po pierwsze, pot jest podzielony równomiernie między graczy.